All for Joomla All for Webmasters

ORIENTIERISTIEM PILNS MEDAĻU KOMPLEKTS LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ PAGARINĀTAJĀ(MARATONA) DISTANCĒ

8. oktobra lietainā svētdiena netraucēja mūsu jaunajiem orientieristiem pierādīt, ka jaunākajās vecuma grupās viņi ir vieni no spēcīgākajiem Latvijā. Pagarinātā distance vijās pa Krustpils novada Variešu un Mežāres pagastu mežiem. Tas bija lielākais šī gada izturības un meistarības pārbaudījums, jo bija jāveic stipri garākas un sarežģītākas distances nekā parasti un piedevām tas jāspēj ļoti nepatīkamos laika apstākļos.

Anete Strauta kārtējo reizi apliecināja, ka šobrīd ir stiprākā jaunākās grupas orientieriste Latvijā, izcīnot ceturto zelta medaļu Latvijas čempionātu distancēs. Pirms tam viņa to bija spējusi garajā, vidējā un nakts distancē. Anete izcīnīja arī Latvijas kausu visas sezonas sacensību kopvērtējumā S12 grupā.

Ļoti labs sezonas noslēgums arī Dāvim Vintišam. Sudraba medaļa maratonā un izcīnīts Latvijas kauss V12 grupā un sprinta kausā 3. vieta.

Artems Babins kā parasti rādīja stabilu sniegumu, izcīnot bronzas medaļu V14 grupā un Latvijas kausa vērtējumā ierindojoties 4. vietā. Jāpiebilst, ka sprinta kausa vērtējumā Artemam 3. vieta.

Mazliet veiksmes pietrūka Uģim Beķerim (V14) un Monikai Badunai (S18) – abiem 4. vietas. Uģis Latvijas kausa kopvērtējumā ierindojās augstajā 5. vietā.

 Pārējiem sporta skolas audzēkņiem sekojošas vietas: Nikam Pļaviņam (V18) -6., Mārcim Graudumam – 11., Elīzai Madsenai – 12., RitvaramLepeškinam –23.

       

        ANETE STRAUTA                         DĀVIS VINTIŠS                              ARTEMS BABINS