BK MADONA/BJSS noslēdz 2017./2018.g. LBL2 sezonu.
14 May 2018 11:21 - Agnis BeķerisBK MADONA/BJSS noslēdz 2017./2018.g. LBL2 sezonu.

Latvijas Basketbola Līgas 2.divīzijā 20 komandas līdz decembra vidum izspēlēja pirmā posma turnīru trijās grupās. Pa četrām labākajām komandām, ņemot līdz savstarpējo spēļu rezultātus, iekļuva pirmajā finālgrupā (1.-12.vieta), pārējās pēc Jaungada cīnījās par 13.-20.vietu. Marta vidū sākās izslēgšanas turnīrs, kurā piedalās 16 komandas.      Reālais spēku sadalījums iezīmējās pirmā posma gaitā. Uz augstām vietām pretendēja gan pērnās sezonas finālisti BK “Jelgava” un “Valmiera Glass/VIA”

Lasīt tālāk
Latvijas čempionāts futbolā Madonas BJSS 1:1 Jelgava
14 May 2018 04:23 - Jānis Rukmanis

12.maijā Madonas pilsētas stadionā ļoti spraigā cīņā Madonas BJSS U-15 futbolisti nospēlēja neizšķirti 1:1 pret Jelgavu. Mūsu komandai spēle pret ambiciozo Jelgavu izdevās, jo spējām uzspiest savu spēles stilu un pāriet veiksmīgi no aizsardzības pretuzbrukumā. Ja, pirmais puslaiks , kur abām komandām bija iespējas atklāt rezultātu noslēdzās ar 0;0, tad otrā puslaika 40. min Jelgava ar tālsitienu atklāja rezultātu, bet mūsu futbolisti spēles 70. min ar 11.metru soda sitienu panāca

Lasīt tālāk
U-15 Futbolistiem uzvara Latvijas čempionātā futbolā.
11 May 2018 05:13 - Jānis Rukmanis

Madonas BJSS U-15 futbolisti gūst 5 vārtus izbraukumā un ar rezultātu 5:1 uzvar JFC Skonto Rīga.👍⬇️
Vakar 12. maijā Rīgā jau pirmā puslaika 8.minūtē R.Juhnovičs uzvar divcīņu 1v1 ar pretinieku aizsargu un pārspēj vārtsargu (1:0). Turpinājām mērķtiecīgi doties uz pretinieku vārtiem, bet Skonto uzbrukumi tikā ļoti ātri neitralizēti. No spēles 19 - 22. minūtei gūstam vēl divus vārtos panākot (3:0).
2.puslaika sākumā 37.min nozīmīgus vārtus ar individuālo meistarību gūst E.Poļaks panākot

Lasīt tālāk
U-19 basketbolisti- septītie Latvijā.
09 May 2018 15:57 - Agnis BeķerisU-19 basketbolisti- septītie Latvijā.

Madonas BJSS U-19(1999.g.dz.un jaunāki) basketbola komanda beidz sezonu LJBL Superlīgā  16 Latvijas labāko komandu vidū ierindojoties augstajā 7.vietā un cīņas „play-off” beidzās 1/8 finālā.     12.aprīlī uzvara pār VEF skola komandu ,kuriem izbraukumā zaudējām 63:85, bet čempionāta pēdējā spēle aizvadīta 15.aprīlī izbraukumā pret BJSBS Rīga/Rīdzene komandu. Līdz puslaika pārtraukumam ritēja līdzīga spēle, bet otrajā puslaikā -7 jauniešu sastāvā,spēka pretoties nebija un cietām

08 Feb 2018 07:08

MADONAS NOVADA UN MADONAS BJSS SPORTA LAUREĀTS 2017 Šo sestdien, 10.februārī Sarakaņu pagasta "Kalnagravās" notiks novada gada svarīgākais sporta sabiedrības pasākums - "Sporta laureāts 2017" kura laikā tiks godināti Madonas BJSS un novada bērni un jaunieši, kuri ir izcīnījuši Latvijas čempiona titulus savās vecuma grupās, izcīnījuši augstvērtīgas vietas Eiropas un Pasaul [ ... ]

Lasīt tālāk
MADONAS BJSS ZIEMAS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ
06 Jan 2018 18:08

Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikas 11.01.2018  REZULTĀTI U-16 ; REZULTĀTI U18;U20  Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā REZULTĀTI U-14_17.01.2018 ; REZULTĀTI - U14 MEITENES  Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā  REZULTĀTI VĪRIEŠI 23.01.2018  REZULTĀTI SIEVIETES 23.01.2018 Madonas BJSS ziemas  [ ... ]