Latvijas U20 čempionātā telpās vieglatlētiem četras medaļas

2.-3.februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā medaļas sadalīja U-20 un U-18 vecuma grupu vieglatlēti. Madonas sporta skolas sportisti izcīnīja četras medaļas – divas sudraba un divas bronzas.

U-20 grupā par divkārtēju vicečempionu kļuva mūsu gargabalnieks Emīls Stiprais – 1500 m (4.10,32) un 3000 m (9.14,56). Abu bronzu īpašnieks ir Salvis Krusietis – 400 m (51,98sek.) un 800 m (2.02,76). Vēl labs starts padevās Hārdijai Kristiānai Naglei 5.vieta tāllēkšanā (5,10 m) un Sandim Rošānam 9.vieta augstlēkšanā (1,85m).

U-18 grupā jāuzteic Lauras Līvas Umperovičas starts, kura ar diviem jauniem personiskajiem rekordiem vairāk kā 30 meiteņu konkurencē izcīnīja augsto 6.vietu 300 m skrējienā (43,25sek.) un 7.vietu 60 m (8,23sek.). Tāpat labi cīnījās un finālos iekļuva Laura Dūma, kura izcīnīja 5.vietu 60m barjerskrējienā (9,16sek.) un 6.vietu 3kg lodes grūšanā (11,47m). Sportistus sacensībām sagatavoja treneri Aleksandrs un Anita Krauklīši, Zigmārs Gulbis, kā arī Gints Bitītis un Andis Austrups (abi Murjāņu Sporta ģimnāzija).

Foto Aivars Vētrājs (Kuldīga): no kreisās Emīls Stiprais sudrabs 1500m.