Uzvara izbraukuma spēlē Rīgā

U-Z-V-A-R-A!
FK Dināmo Rīga 1:4 Madonas BJSS.

Ar Hat-Trick jeb trīs vārti vienā spēlē izceļas mūsu spēlētājs R. Juhnovičs.

⚽v  Vakar 30.maijā Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēlē izbraukumā tikāmies ar Rīgas Dināmo.

Rīdzenieki pirmie izvirzījās vadībā, bet mēs spējām ātri atspēlēties. Ar tālsitienu 10.min izcēlās R. Šķuckis 1:1! Spēles 18.min pretinieki savā soda laukumā pārkāpj noteikumus un R Juhnovičs realizē 11.metru soda sitienu. Rezultāts pēc 1.puslaika 2:1.
Karstā saule un +27 grādi spēles laikā 2.puslaika sākumā spēlētāju spēku resursus sāka izsmelt. Pretinieki metās atspēlēties un izveidoja daudz vārtu gūšanas momentu, bet tomēr mūsu spēlētāji izšķirīgajās epizodēs bija veiksmīgāki. Izturējuši pretinieku spiedienu mūsu futbolisti aizskrēja ātrajā pretuzbrukumā un ar teicamām, savlaicīgām piespēlēm bumba tiek adresēta R. Juhnovičs un rezultāts kļūst 3:1!Spēles beigās mūsu puiši aktivizējās un veidoja bīstamus momentus pie Rīdzenieki soda laukuma. Ar neatļautu noteikumu pārkāpumu kavē D. Saliņu un tiesnesis piešķir 11.metru soda sitienu. Sitienu precīzi realizē R. Juhnovičs panākot 4:1.
Svarīga, bet grūta uzvara. Mums tas izdevās ar komandas darbu un ticību saviem spēkiem neskatoties uz neveiksmi spēles sākumā.
Šodien atjaunojam spēkus un Sestdien(2.jūnijā plkst 14.00) izbraukuma spēle Rīgā pret JDFS Alberts.