KURZEMES VĒJOS IZCĪNĪTAS MEDAĻAS

29.-30.jūnijā Ventspilī notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U16 grupas zēniem un meitenēm.

Arī šis čempionāts Madonas sporta skolas jaunajiem vieglatlētiem izvērtās veiksmīgs. Izcīnījām divas zelta un vienu bronzas medaļu.

Par divkārtēju Latvijas čempioni kļuva Ērika Līna Rivseniece – kārtslēkšanā (2,70m) un trīssoļlēkšanā (10,85m). Bronzas medaļu izcīnīja Dāvis Helmuts Ceļamls – augstlēkšanā (1,70m). Vēl atzīstami startēja Rihards Bucenieks, kuram trīs 4.vietas – 110m barjerskrējienā (16,79sek.), 300m barjerskrējienā (44,39sek.) un mazajā Zviedru stafetē 100m+200m+300m+400m (2.18,54). Stafetē vēl skrēja Dāvis Helmuts Ceļmals, Lauris Zālītis un Dāvis Gaiziņš. Luīzei Barkānei 5.vieta augstlēkšanā (1,50m) un 7.vieta 3kg lodes grūšanā (10,44m), Renāram Pakulim 5.vieta augstlēkšanā (1,65m), Dāvim Helmutam 6.vieta tāllēkšanā (5,54m). Vēl finālsacensībās iekļuva un 7.vietas izcīnīja Dāvis Gaiziņš tāllēkšanā (5,54m) un Lauris Zālītis 600g šķēpa mešanā (43,04m). Paldies sportistiem un treneriem Aleksandram Krauklītim, Zigmāram Gulbim un Lanai Līcītei par sasniegumiem un pozitīvajām emocijām! Paldies vecākiem par īkšķu turēšanu!