„25.TopBumba-2018”-finišējusi.

     Madonā, Priežu kalna laukumos piektdien 30.augustā notika 3x3 basketbola turnīra “25.TopBumba-2018” finālā jeb 4.posma sacensības. 6 vecuma grupās sacentās 28 komandas,tuvu 100 dalībnieki, tika aizvadītas vairāk par 80 spēlēm. Liels prieks, ka uz sacensībām bija ieradušās komandas no Ērgļiem, Lubānas, Cesvaines, Barkavas,Ozoliem, Jēkabpils un Siguldas.

     Šajā posmā jaunākajam dalībniekam U-10 vecuma grupā bija 8 gadiņi, bet vecākajam dalībniekam –komandas „VEMOLS” rindās- Jānim Sudāram 61 gads! Kā atzina pats Jānis, viņam 3x3 basketbols palīdzēja gatavoties Eiropas čempionātam 45+ grupā pludmales volejbolā Polijā.

     Jaunākajās vecuma grupās U-10 un U-12 spēles tiesāja tiesneši, vecākajās grupās -paši dalībnieki.

     “25.TopBumba-2018” atbalsta Madonas novada pašvaldība, Madonas BJSS , B/N „”Kurši”, SIA „VEMOLS” un T/C „Efeja”.

     Sacensības tiek reģistrētas Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola sacensību platformā "3x3planet.com", nodrošinot iespēju spēlētājiem krāt pasaules ranga punktus sev individuāli un Latvijai valstu reitingā:

     Dažādos metienu konkursiņos -sacensību laikā , uzvarētāji saņēma balvas no B/N „Kurši” un SIA „VEMOLS”.

     Kopvērtējumā tika ņemti vērā 3 labākie posmi, dalībnieki saņēma posma uzvarētāju kausiņus un kopvērtējuma kausus, medaļas un balvas. Par svētku uguņošanu beigu apbalvošanas laikā parūpējās „TopBumba-2018” organizatori un liels paldies personīgi Igoram Ščeglovam!

“25.TopBumba -2018” 4.posma laureāti:

U-10 – (2008.g.dz.un jaunāki)

1.vieta Sigulda (R.Krauze, K.Vikmanis,G.Liekniņš, E.Atslēga)

2.vieta „Zvaigžņu trio”(Sigulda -G.Pētersons, A.Veģeis, E.Vikmanis)

3.vieta „Curry team” (V.Ducens, A.Mikāls, H.Justs, V.R.Strumpe, M.Lībors)

U-12 – (2006./07.g.dz.)

1.vieta  ”Beķerīša pīrādziņi” (P.Supe, S.D.Lietavietis, R.D.Iecelnieks, K.Greidiņš)

2.vieta ”Monstri” (K.P.Pātaga, T.Gulbis, R.Ščeglovs, R.Kurzemnieks);

3.vieta Ērgļi (G.Dūdums, D.Ludboržs, V.Rešņa, E.Bukovskis)

 

U-14 – (2004./05.g.dz.)

1.vieta ” Rozes smird”(R.Puķudārzs, D.Akmans, D.D.Začests, H.Ducens)

2.vieta „Petrovi” (G.Jekociņš, R.Milkevičs, R.Pusts, A.Krēmers )

3.vieta „ Beķerīša pīrādziņi” ( P.Supe, K.Greidiņš, S.D.Lietavietis, R.D.Iecelnieks)

 

U-18 – (2000.-2003.g.dz.)

1.vieta „ A A A” (E.Skuja, R.Ostrovskis, D.Točs, A.šilinskis)

2.vieta „Gaļas ēdāji” (Jēkabpils-M.Indriksons, T.Indriksons, G.Leiskins, U.Paslaisks)

3.vieta ”Aukstā zupa” (D.Kolns, N.Romanovskis, N.Priževoits, K.Krīgeris)

V  (1999.g.dz.un vecāki vīri)

1.vieta „ Laikam no sākuma jāierauj” (A.Škute, J.Juška, J.Mednis)

2.vieta „ Div ar pus” (Cesvaine- R.Kecko, R.Kampāns, J.Iškāns, P.Putniņš)

3.vieta „Vitrīnas” (N.Dzelzkalējs, D.Sakne, G.Vizāns, L.Feldmanis)

K 35+ - (1983.g.dz.un vecāki kungi )

1.vieta  ”Latvija VAR” (J.Liepiņš, J.Mikāls, G.Ļebedevs, A.Kļaviņš)

2.vieta „707.lv” (R.Sausiņš, O.Sausiņš, R.Silajānis, E.Dzilna)

3.vieta ”VEMOLS”(A.Greidiņš,J.Sudārs, A.Beķeris, Z.Buiķis).

“25.TopBumba -2018” kopvērtējuma laureāti:

U-10 – (2008.g.dz.un jaunāki)

1.vieta Sigulda (R.Krauze, K.Vikmanis,G.Liekniņš, E.Atslēga)

2.vieta „Curry team” (V.Ducens, A.Mikāls, H.Justs, V.R.Strumpe, M.Lībors)

3.vieta Ērgļi (K.Dūdums, T.O.Olte, O.Strazdiņš, J.Vezetiu)

U-12 – (2006./07.g.dz.)

1.vieta  ”Beķerīša pīrādziņi” (P.Supe, S.D.Lietavietis, R.D.Iecelnieks, K.Greidiņš)

2.vieta ”Monstri” (K.P.Pātaga, T.Gulbis, R.Ščeglovs, R.Kurzemnieks);

3.vieta Ērgļi (G.Dūdums, D.Ludboržs, V.Rešņa, E.Bukovskis)

 

U-14 – (2004./05.g.dz.)

1.vieta ” Rozes smird”(R.Puķudārzs, D.Akmans, D.D.Začests, H.Ducens)

2.vieta „Petrovi” (G.Jekociņš, R.Milkevičs, R.Pusts, A.Krēmers )

3.vieta „ Beķerīša pīrādziņi” ( P.Supe, K.Greidiņš, S.D.Lietavietis, R.D.Iecelnieks)

U-18 – (2000.-2003.g.dz.)

1.vieta „ A A A” (E.Skuja, R.Ostrovskis, D.Točs, A.šilinskis)

2.vieta ”Aukstā zupa” (D.Kolns, N.Romanovskis, N.Priževoits, K.Krīgeris)

3.vieta „Gaļas ēdāji” (Jēkabpils-M.Indriksons, T.Indriksons, G.Leiskins, U.Paslaisks)

V  (1999.g.dz.un vecāki vīri)

1.vieta „ Laikam no sākuma jāierauj” (A.Škute, J.Juška, J.Mednis, E.Malta)

2.vieta „ Div ar pus” (Cesvaine- R.Kecko, R.Kampāns, J.Iškāns, P.Putniņš)

3.vieta „Vitrīnas” (N.Dzelzkalējs, D.Sakne, G.Vizāns, L.Feldmanis)

K 35+ - (1983.g.dz.un vecāki kungi )

1.vieta  ”Latvija VAR” (J.Liepiņš, J.Mikāls, G.Ļebedevs, A.Kļaviņš)

2.vieta „707.lv” (R.Sausiņš, O.Sausiņš, R.Silajānis, E.Dzilna)

3.vieta ”VEMOLS”(A.Greidiņš,J.Sudārs, A.Beķeris, Z.Buiķis).

    

     Liels paldies visiem dalībniekiem, līdzjutējiem, atbalstītājiem,tiesnešiem un uz tikšanos basketbola sacensībās jau sporta zālēs!

 

Madonas BJSS