Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts

Svētdien 30.septembrī Jelgavā mūsu futbola komanda aizvadīja Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta izbraukuma spēli, kur diemžēl neizdevās 1.puslaiks(0:3) un kopumā ar rezultātu 0:4 piekāpāmies FK Jelgava.
Spēlē nevarēja palīdzēt kopumā  3 sākumsastāva spēlētāji un tas būtiski ietekmēja spēju pacīnīties par pozitīvu rezultātu.
Ja,1 puslaikā ar 0:3 nonācām iedzinējos, tad 2.puslaikā būtiski uzlabojām sniegumu un nerealizējām 3 reālas vārtu gūšanas momentus. Daudz spēka paņēma mūsu komandas pielietotais presings jau pretinieka laukuma pusē, lai "lauztu" spēles gaitu. Epizodiski izdevās labas saspēles un žēl, ka tomēr neizdevās gūt vārtus.
Diemžēl galvenais tiesnesis kādā no spēles brīžiem noticēja mājinieku spēlētāja teatrālajam kritienam un piešķīra 11 m uz mūsu vārtiem. 0:4.
Šajā cīņā zaudējām, bet jau 20.oktobrī FK Jelgavu uzņemsim savā laukumā-Madonā. Vēl atlikušas 3 spēles Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā.
Šobrīd 2.posma kopvērtējumā atrodamies 3.vietā.