Vasarā - Madonas BJSS jaunie basketbolisti krāj spēkus, trenējas treniņsacensībās (22.-26.jūlijā Cesvainē), brauc uz „Ghetto Basket” 3x3 sacensībām un aizvada draudzības spēles- gatavojoties jaunajai sezonai.

     Pateicoties 2006.g.dzimušo jauniešu komandas atbalstītājam SIA „KRAUSS”, 17.un 18.jūlijā Madonas BJSS U-13 (2007.g.dz.) un U-14 (2006.g.dz.) komandas aizvadīja draudzības spēles Pērnavā, Igaunijā.

     Pirmās dienas draudzības spēlē -17.jūlijā, U-13 komanda uzvarēja Pērnavas vienaudžus 46:34, pēc tam U-14 (2006.g.dz.) puiši pārspēja šo pašu komandu ar 58: 12.

     Pēc spēles -apsveicot „BK Madona” prezidentu Māri Caunīti dzimšanas dienā, devāmies uz ūdens atrakciju parku,kas piedāvā interesantas atpūtas iespējas gan lielajiem, gan mazajiem. Tajā ir zemūdens niršanas platforma, slidkalniņi, baseini, džakuzi, saunas, bārs, apsildāms baseins ārā, vasaras terase un vēl daudz citas atpūtas iespējas.

     Otrās dienas spēlē atkārtots panākums – U-13 uzvara 42:30, U-14 uzvara 58:24.  Igaunijas vasaras galvaspilsēta Pērnava- saule, jūra un liedags bijuši kūrorta pilsētas simboli un trumpji jau krietni senāk. Jau 175 gadus tā ir iecienīts kūrorts,tāpēc pēc spēles nevarējām neizbaudīt Pērnavas kūrorta pludmali.

      Pērnavā ir vairākas SPA viesnīcas, teātris un 2002. gadā atklāta koncertzāle, atrakciju parki, kā arī daudz kas cits. Katru vasaru Pērnavu apmeklē aptuveni 350 tūkstoši pilsētas viesu.Tajā ir 52 naktsmītnes, no kurām piecas ir kūrorta viesnīcas.

     Puiši- M.Peilāns, K.P.Pātaga, R.Ščeglovs, J.D.Bortņikovs, M.Ļebedevs, V.Baužis, M.Strods, D.Aņikins, S.D.Lietavietis, R.D.Iecelnieks, J.Liepiņš, G.Dūdums, R.Udrass, E.Bukovskis, V.R.Strumpe saka lielu paldies personīgi Gatim Gulbim- SIA „KRAUSS”par šo lielisko iespēju apvienot lietderīgo ar patīkamo!

 

Basketbola treneris

Agnis Beķeris