Sagaidot Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls nolēmis par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā vairākiem dažādu profesiju pārstāvjiem piešķirt Triju Zvaigžņu ordeni.

     Augstākie Latvijas valsts apbalvojumi piešķirti cilvēkiem, kuri izcili kalpojuši Latvijas valstij un tautai un kuru nesavtīgais darbs stiprinājis valsts demokrātiju, tiesiskumu, drošību un labklājību, ieguldīts veselības aprūpē, izglītībā un kultūrā. Viņu vidū ir arī Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolas orientēšanās sporta treneris Gunārs Ikaunieks, kurš iecelts par Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri!

     Gunārs Ikaunieks ir labi pazīstams orientierists, orientēšanās treneris un sporta skolotājs, OK „Arona” vadītājs, kurš savas organizatora dotības lieliski parāda, vadot gan sporta un atpūtas bāzi "Smeceres sils", gan darbojoties arī Latvijas orientēšanās federācijas (LOF) valdē. Gunārs arī vairākas reizes bijis Latvijas orientēšanās izlases treneris, un šogad viņš vadīja Latvijas izlasi Pasaules, Pasaules junioru un Eiropas jauniešu čempionātā orientēšanās ar slēpēm, kur viņa audzēkņi izcīnīja otro vietu stafetē Eiropas jauniešu čempionātā!

 

Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola sveic Gunāru Ikaunieku ar augsto valsts apbalvojumu!

 

LOF

Madonas BJSS