No 12.-16.jūlijam dienas nometnē jaunajai sezonai sāka gatavoties Madonas BJSS basketbolisti. Pirmajā nedēļā, vairākas reizes dienā, trenējās jaunākie 2013./2014./2015.g.dzimuši basketbolisti, otrajā nedēļā 19.-23.07. nometnē trenējas 2008./2009.g.dz.jaunieši, bet nākošajā nedēļā 26.-30.07. uz pirmo nometni ieradīsies 2006./2007.g.dz.jaunieši. Un no 2.augusta ik nedēļu tāpat visi turpinās otro nometnes nedēļu. Respektīvi darbs turpināsies 6 nedēļas pēc kārtas.

     Esam apmierināti ar mūsu pilsētā radītajiem apstākļiem -Priežu kalna parks, Priežu kalna basketbola laukumi, Karjera ezera volejbola laukumi, pelde Karjera ezerā vai Rācenī, Ģimnāzijas sporta laukums ,protams, iekšas treniņi Madonas pilsētas sporta centrā ,kas aizbaida domas par nometņu organizēšanu ārpus Madonas, samazina izmaksas un kas grib trenēties, tie arī ir klāt un cītīgi strādā tepat uz vietas.

     Ļoti liels prieks starpsezonā sastapt bijušos Madonas BJSS basketbola nodaļas audzēkņus, kuri izmanto iespēju apciemot savējos un arī patrenēties Sporta Centrā. Īpašs prieks bija sastapt un novēlēt veiksmi jaunajā sezonā Ingusam Jakovičam, gaidām ierodoties Zigmāru Raimo un citus. Liels paldies arī Kristai Kupčai par ieguldīto darbu un veltīto uzmanību basketbolistiem nometņu laikā jau vairākus gadus!

 

Veiksmi, Jums, jaunajā sezonā!

Paldies vecākiem un jauniešiem par darbu nometnēs ,un cītīgu dalību 3x3 basketbola sacensībās Madonā un citās pilsētās, kas mūs padara stiprākus ne tikai basketbolā, bet arī ļoti dažādās dzīves jomās!

 

Agnis Beķeris

basketbola treneris