All for Joomla All for Webmasters
Madonas pilsētas sporta centra sporta zāles izmantošanas grafiks 2017./2018.m.g.
Pirmdiena            
Laukums Laiks H treniņ/h Sporta veids Grupa Treneris
No Līdz
A 8:10 13:20 5:10 7:45 MVĢ/MPV    
A 13:30 14:50 1:20 2:00 Basketbols SSG A.Grunte
A 14:50 16:10 1:20 2:00 Basketbols MT-3/MT-4 A.Beķeris/A.Grunte
A 16:10 18:10 2:00 3:00 Basketbols MT-6 A.Beķeris
A 18:10 20:10 2:00 3:00 Basketbols SMP-3 A.Beķeris/A.Grunte
B 8:10 13:20 5:10 7:45 MVĢ/MPV    
B 14:00 15:20 1:20 2:00 Futbols MT-3 J.Rukmanis
B 15:30 16:50 1:20 2:00 Volejbols MT-5 J.Sudārs
B 16:50 18:10 1:20 2:00 Volejbols MT-7 J.Sudārs
B 18:15 20:00 1:45 2:37 Futbols MT-6 J.Rukmanis
AB 20:10 22:00 1:50 2:45 Futbols   ZS/Pilsēta
               
Otrdiena              
Laukums Laiks H treniņ/h Grupa Grupa Treneris
No Līdz
A 8:10 14:10 6:00 9:00 MVĢ/MPV    
A 14:10 15:20 1:10 1:45 Basketbols MT-1 A.Beķeris
A 15:20 16:40 1:20 2:00 Basketbols MT-4 A.Grunte
A 16:40 18:40 2:00 3:00 Basketbols MT-6 A.Beķeris
A 18:40 20:30 1:50 2:45 Basketbols SMP-3/LBL2 A.Grunte/A.Beķeris
A 20:30 22:00 1:30 2:15 Florbols   K.Koskevičs
B 8:10 13:20 5:10 7:45 MVĢ/MPV    
B 14:00 15:00 1:00 1:30 Futbols MT-3 J.Rukmanis
B 15:00 16:20 1:20 2:00 Volejbols MT-5 J.Sudārs
B 16:20 17:40 1:20 2:00 Volejbols MT-7 J.Sudārs
B 17:50 19:50 2:00 3:00 Futbols MT-6 J.Rukmanis
B 20:00 22:00 2:00 3:00 Volejbols 1.līga G.Lazda
               
Trešdiena              
Laukums Laiks   H treniņ/h Grupa   Treneris
  No Līdz      
A 8:10 12:10 4:00 6:00 MVĢ/MPV    
A 14:00 15:20 1:20 2:00 Basketbols MT-1 A.Beķeris
A 15:20 17:00 1:40 2:30 Basketbols MT-3 A.Beķeris
A 19:10 21:00 1:50 2:45 Basketbols SMP-3/LBL2 A.Grunte/A.Beķeris
B 8:10 12:10 4:00 6:00 MVĢ/MPV    
B 14:00 15:20 1:20 2:00 Futbols MT-3 J.Rukmanis
B 15:30 16:50 1:20 2:00 Basketbols MT-4  A.Grunte
B 19:00 21:00 2:00 3:00 Volejbols MT-7 J.Sudārs
AB 17:00 19:00 2:00 3:00 Futbols MT-6 J.Rukmanis
AB 21:00 22:00 1:00 1:30 Futbols   A.Mešķerskis
               
Ceturtdiena              
Laukums Laiks   H treniņ/h Grupa   Treneris
  No Līdz      
A 8:10 13:20 5:10 7:45 MVĢ/MPV    
A 14:00 15:20 1:20 2:00 Basketbols MT-1 A.Beķeris
A 15:20 16:40 1:20 2:00 Basketbols MT-3/MT-4 A.Beķeris/A.Grunte
A 16:40 18:00 1:20 2:00 Basketbols MT-6 A.Beķeris
A 18:00 20:00 2:00 3:00 Basketbols SMP-3/LBL2 A.Grunte/A.Beķeris
A 20:00 22:00 2:00 3:00 Volejbols 1.līga G.Lazda
B 8:10 13:20 5:10 7:45 MVĢ/MPV    
B 14:00 15:20 1:20 2:00 Futbols MT-2 J.Irbe
B 15:20 19:00 3:40 5:30 Futbols MT-3, MT-6 J.Rukmanis
B 19:00 20:00 1:00 1:30      
B 20:00 22:00 2:00 3:00 Basketbols LBL-2 A.Beķeris
               
Piektdiena              
Laukums Laiks   H treniņ/h Grupa   Treneris
  No Līdz      
A 8:10 11:20 3:10 4:45 MVĢ/MPV    
A 13:30 14:50 1:20 2:00 Basketbols SSG A.Grunte
A 14:50 15:50 1:00 1:30 Basketbols MT-1 A.Beķeris
A 15:50 17:10 1:20 2:00 Basketbols MT-3 A.Beķeris
A 17:10 18:30 1:20 2:00 Basketbols MT-6 A.Beķeris
A 18:30 20:00 1:30 2:15 Basketbols SMP-3/LBL2 A.Grunte/A.Beķeris
B 8:10 11:20 3:10 4:45 MVĢ/MPV    
B 14:00 15:20 1:20 2:00 Volejbols MT-5 J.Sudārs
B 15:20 17:20 2:00 3:00 Volejbols MT-7 J.Sudārs
B 17:20 18:50 1:30 2:15 Futbols MT-6 J.Rukmanis
B 19:00 20:00 1:00 1:30 Florbols   K.Koskevičs
AB 20:00 22:00 2:00 3:00 Florbols   FK Madona
               
Sestdiena              
Laukums Laiks   H treniņ/h     Treneris
  No Līdz      
A 8:00 12:00 4:00 6:00 Basketbols SMP-3 A.Beķeris
AB 12:00 18:00 6:00 9:00 BRĪVS   Ja nav spēles
AB 18:00 20:00 2:00 3:00 Futbols   A.Mešķerskis
               
Svētdiena              
Laukums Laiks   H treniņ/h Grupa   Treneris
  No Līdz      
B 11:00 13:00 2:00 3:00 Volejbols MT-7 J.Sudārs
AB 9:00 22:00 13:00 19:30 BRĪVS   Ja nav spēles
          Komandas spora veidos (volejbola 1.līga, BK Madona, florbols,    
 u.c.) treniņi Madonas pilsētas sporta centrā tikai trenera klātbūtnē.